Rooster

De IJsselslag

Tijd Activiteit Bad
woensdag 12 juni 2024
09:00 – 09:30
Doelgroepenbad
Aqua Baby Doelgroepenbad
Aqua Baby
09:00 – 09:30 Doelgroepenbad
09:00 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
09:00 – 13:00 Wedstrijdbad
09:30 – 10:00
Doelgroepenbad
Aqua Dreumes Doelgroepenbad
Aqua Dreumes
09:30 – 10:00 Doelgroepenbad
10:00 – 10:30
Doelgroepenbad
Aqua Peuter Doelgroepenbad
Aqua Peuter
10:00 – 10:30 Doelgroepenbad
10:30 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren
10:30 – 13:00 Wedstrijdbad
10:45 – 11:30
Doelgroepenbad
Aqua Seniorengym Doelgroepenbad
Aqua Seniorengym
10:45 – 11:30 Doelgroepenbad
11:15 – 12:00
Wedstrijdbad
AquaTrim Wedstrijdbad
AquaTrim
11:15 – 12:00 Wedstrijdbad
11:30 – 15:00
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
11:30 – 15:00 Doelgroepenbad
14:00 – 15:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
14:00 – 15:00 Wedstrijdbad
14:00 – 15:00
Wedstrijdbad
Vrijzwemmen Wedstrijdbad
Vrijzwemmen
14:00 – 15:00 Wedstrijdbad
15:15 – 17:30
Wedstrijdbad
Zwemles Wedstrijdbad
Zwemles
15:15 – 17:30 Wedstrijdbad
15:15 – 18:15
Doelgroepenbad
Zwemles Doelgroepenbad
Zwemles
15:15 – 18:15 Doelgroepenbad
19:00 – 19:45
Doelgroepenbad
Aquazwanger Doelgroepenbad
Aquazwanger
19:00 – 19:45 Doelgroepenbad
19:45 – 21:30
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
19:45 – 21:30 Wedstrijdbad
19:45 – 21:30
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
19:45 – 21:30 Doelgroepenbad
20:00 – 20:45
Wedstrijdbad
Borstcrawl clinic voor beginners Wedstrijdbad
Borstcrawl clinic voor beginners
20:00 – 20:45 Wedstrijdbad
20:45 – 21:30
Wedstrijdbad
Borstcrawl clinic voor gevorderden Wedstrijdbad
Borstcrawl clinic voor gevorderden
20:45 – 21:30 Wedstrijdbad
donderdag 13 juni 2024
07:00 – 08:45
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
07:00 – 08:45 Wedstrijdbad
07:15 – 08:00
Doelgroepenbad
Zwemles Doelgroepenbad
Zwemles
07:15 – 08:00 Doelgroepenbad
09:45 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
09:45 – 13:00 Wedstrijdbad
10:15 – 10:45
Doelgroepenbad
Aqua Plus Doelgroepenbad
Aqua Plus
10:15 – 10:45 Doelgroepenbad
10:30 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren
10:30 – 13:00 Wedstrijdbad
11:00 – 11:45
Doelgroepenbad
Volwassen zwemles Doelgroepenbad
Volwassen zwemles
11:00 – 11:45 Doelgroepenbad
14:00 – 15:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
14:00 – 15:00 Wedstrijdbad
14:00 – 15:00
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
14:00 – 15:00 Doelgroepenbad
15:15 – 18:15
Doelgroepenbad
Zwemles Doelgroepenbad
Zwemles
15:15 – 18:15 Doelgroepenbad
15:15 – 17:30
Wedstrijdbad
Zwemles Wedstrijdbad
Zwemles
15:15 – 17:30 Wedstrijdbad
19:00 – 21:15
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
19:00 – 21:15 Wedstrijdbad
19:00 – 21:30
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
19:00 – 21:30 Doelgroepenbad
20:00 – 20:45
Wedstrijdbad
AquaTrim Wedstrijdbad
AquaTrim
20:00 – 20:45 Wedstrijdbad
vrijdag 14 juni 2024
09:00 – 09:30
Doelgroepenbad
Aqua Baby Doelgroepenbad
Aqua Baby
09:00 – 09:30 Doelgroepenbad
09:00 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
09:00 – 13:00 Wedstrijdbad
09:30 – 10:00
Doelgroepenbad
Aqua Dreumes Doelgroepenbad
Aqua Dreumes
09:30 – 10:00 Doelgroepenbad
10:00 – 10:30
Doelgroepenbad
Aqua Peuter Doelgroepenbad
Aqua Peuter
10:00 – 10:30 Doelgroepenbad
10:30 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren
10:30 – 13:00 Wedstrijdbad
10:45 – 11:30
Doelgroepenbad
Aqua Seniorengym Doelgroepenbad
Aqua Seniorengym
10:45 – 11:30 Doelgroepenbad
10:45 – 11:30
Wedstrijdbad
AquaJoggen Wedstrijdbad
AquaJoggen
10:45 – 11:30 Wedstrijdbad
11:30 – 13:00
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
11:30 – 13:00 Doelgroepenbad
14:00 – 15:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
14:00 – 15:00 Wedstrijdbad
14:00 – 15:00
Wedstrijdbad
Vrijzwemmen Wedstrijdbad
Vrijzwemmen
14:00 – 15:00 Wedstrijdbad
14:00 – 15:00
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
14:00 – 15:00 Doelgroepenbad
15:15 – 18:15
Doelgroepenbad
Zwemles Doelgroepenbad
Zwemles
15:15 – 18:15 Doelgroepenbad
15:15 – 17:30
Wedstrijdbad
Zwemles Wedstrijdbad
Zwemles
15:15 – 17:30 Wedstrijdbad
zaterdag 15 juni 2024
09:05 – 09:55
Doelgroepenbad
Aqua Peuter Doelgroepenbad
Aqua Peuter
09:05 – 09:55 Doelgroepenbad
09:15 – 09:45
Doelgroepenbad
Aqua Baby Doelgroepenbad
Aqua Baby
09:15 – 09:45 Doelgroepenbad
10:00 – 12:15
Wedstrijdbad
Zwemles Wedstrijdbad
Zwemles
10:00 – 12:15 Wedstrijdbad
10:00 – 13:00
Doelgroepenbad
Zwemles Doelgroepenbad
Zwemles
10:00 – 13:00 Doelgroepenbad
12:15 – 13:00
Wedstrijdbad
Volwassen zwemles Wedstrijdbad
Volwassen zwemles
12:15 – 13:00 Wedstrijdbad
13:45 – 15:15
Doelgroepenbad
Zwemles Doelgroepenbad
Zwemles
13:45 – 15:15 Doelgroepenbad
zondag 16 juni 2024
09:00 – 11:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
09:00 – 11:00 Wedstrijdbad
09:00 – 12:00
Doelgroepenbad
Gezinszwemmen Doelgroepenbad
Gezinszwemmen
09:00 – 12:00 Doelgroepenbad
12:00 – 15:30
Wedstrijdbad
Vrijzwemmen Wedstrijdbad
Vrijzwemmen
12:00 – 15:30 Wedstrijdbad
12:00 – 15:30
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
12:00 – 15:30 Doelgroepenbad
maandag 17 juni 2024
09:00 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
09:00 – 13:00 Wedstrijdbad
10:30 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren
10:30 – 13:00 Wedstrijdbad
11:15 – 12:00
Wedstrijdbad
AquaJoggen Wedstrijdbad
AquaJoggen
11:15 – 12:00 Wedstrijdbad
11:30 – 14:30
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
11:30 – 14:30 Doelgroepenbad
14:30 – 18:15
Doelgroepenbad
Zwemles Doelgroepenbad
Zwemles
14:30 – 18:15 Doelgroepenbad
15:15 – 17:30
Wedstrijdbad
Zwemles Wedstrijdbad
Zwemles
15:15 – 17:30 Wedstrijdbad
19:00 – 19:30
Doelgroepenbad
AquaBootcamp Ouder + kind Doelgroepenbad
AquaBootcamp Ouder + kind
19:00 – 19:30 Doelgroepenbad
19:30 – 20:15
Doelgroepenbad
Aqua Robic Doelgroepenbad
Aqua Robic
19:30 – 20:15 Doelgroepenbad
19:45 – 21:15
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
19:45 – 21:15 Wedstrijdbad
20:15 – 20:30
Doelgroepenbad
BuikspierKwartier Doelgroepenbad
BuikspierKwartier
20:15 – 20:30 Doelgroepenbad
21:15 – 21:30
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
21:15 – 21:30 Doelgroepenbad
dinsdag 18 juni 2024
07:00 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
07:00 – 13:00 Wedstrijdbad
09:45 – 10:30
Wedstrijdbad
Aqua Vitaal Wedstrijdbad
Aqua Vitaal
09:45 – 10:30 Wedstrijdbad
10:00 – 10:30
Doelgroepenbad
Aqua Plus Doelgroepenbad
Aqua Plus
10:00 – 10:30 Doelgroepenbad
10:30 – 13:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren Wedstrijdbad
Banenzwemmen Daluren
10:30 – 13:00 Wedstrijdbad
10:30 – 12:00
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
10:30 – 12:00 Doelgroepenbad
14:00 – 15:00
Wedstrijdbad
Banenzwemmen Wedstrijdbad
Banenzwemmen
14:00 – 15:00 Wedstrijdbad
14:00 – 15:00
Wedstrijdbad
Vrijzwemmen Wedstrijdbad
Vrijzwemmen
14:00 – 15:00 Wedstrijdbad
14:00 – 15:00
Doelgroepenbad
Vrijzwemmen Doelgroepenbad
Vrijzwemmen
14:00 – 15:00 Doelgroepenbad
15:15 – 17:30
Doelgroepenbad
Zwemles Doelgroepenbad
Zwemles
15:15 – 17:30 Doelgroepenbad
15:15 – 17:30
Wedstrijdbad
Zwemles Wedstrijdbad
Zwemles
15:15 – 17:30 Wedstrijdbad
19:00 – 19:45
Doelgroepenbad
AquaJoggen Doelgroepenbad
AquaJoggen
19:00 – 19:45 Doelgroepenbad
19:45 – 21:15
Doelgroepenbad
Volwassen zwemles Doelgroepenbad
Volwassen zwemles
19:45 – 21:15 Doelgroepenbad